Şehirler bulundukları coğrafyalarda küresel ağları inşa ederler. Kardeş belediye protokolü kurmak, bölge kalkınması ve işbirliğinin arttırılması açısından anlamlıdır. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Almanya Başkanı ATİK Üst Kurul kararı ile ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in olurlarıyla Uluslararası Finans uzmanı Horst Koster oldu.

ATİK Almanya Başkanı Host Koster, ATİK Başkan Yardımcıları , İnşaat Mühendisi Joachim Spahl, ATİK Türkiye Almanya İnovasyon Başkanı Av. Filiz Braun, İş İnsanı Ömürlü Aybarlı ATİK Almanya Yönetim Kurulu Üyeleri Avukat John Jennigs, Mısır Almanya ATİK İnovasyan Başkanı Dr. Ahmet Emare Zidan, ATİK Fas Almanya İnovasyon Başkanı Haytem Dridi Yürütme Konseyi ile yeni yönetim oluşturuldu .

www.germany.atikuemp.com
germany@atikuemp.com 
 
Hayırlı Olsun
Prof. Dr. Danuta Chmielewska 
ATİK Avrupa Üst Kurul Üyesi ve ATİK Polonya Başkanı 
 

 

AFRICA ATiK Tanıtım Videosu
Afrika ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.